Zpět na předchozí stránku

O NÁS


ZAČALI JSME V ROCE 2013

Možná si pokládáte otázku, kdo stojí za značkami, které se skrývají pod Naše nakladatelství. Jsme lidé, kteří milují literaturu a knihy jsou jejich celoživotní vášní. Naše nakladatelství je rodinné, opravdu naše a úzce spojeno se společností KNIHY DOBROVSKÝ. Knížky jsme začali vydávat v roce 2013, počínaje klasickou světovou a českou literaturou, kterou vydáváme dodnes. Začali jsme růst a stali se jedním z největších nakladatelů v České republice. Nebylo to však jednoduché.

STOVKY KNÍŽEK ROČNĚ

To už je pořádná porce práce. Snažíme se dělat maximum pro to, abychom vydávali pouze knížky, které osloví miliony zákazníků. Uvědomujeme si, že je to velká zodpovědnost, protože knihy jsou v našich životech stejně důležité jako v životech našich zákazníků, tedy zapálených čtenářů. I proto jsme od roku 2017 pracovali na přípravě nových nakladatelských značek a vytvářeli tým nejlepších redaktorů, překladatelů a korektorů. To se podařilo.

8 NOVÝCH ZNAČEK

A jaký je dnešek? Máme sedm nových značek. Nestačila nám jedna ani dvě, a tak jich je rovnou sedm. S Edicí Knihy Omega máme nyní 8 specializovaných značek, které jsou rozdělené podle žánrů i věkových kategorií. Všechny jsme vybudovali na zelené louce a o to více jsme na ně pyšní. Vybíráme pro vás ty nejkrásnější tituly, kterým se budeme věnovat s maximální péčí.

NAŠE VIZE

Od našich značek se můžete těšit na nejlepší tituly z celého světa. Rozhlížíme se po dalekých krajinách, jako je Jižní Korea či Čína. Zamilovali jsme si dětskou literaturu, kde chceme čtenářům přinést skvělé série, které nastartují jejich celoživotní zájem o literaturu. A co nové značky? Určitě nekončíme. Naším cílem je nabídnout komplexní portfolio titulů pro všechny čtenáře.

To jsme my – TÝM NAŠE NAKLADATELSTVÍ

DROBEK

Pro naše nejmenší je tu Drobek. Dráček, který na svých křídlech přináší čtení pro děti maličké i trošičku větší. Učíte se písmenka? Hledáte první knížku před spaním nebo první čtení, s kterým si zalezete pod deku? Drobek je jistotou nejkvalitnějšího čtení pro děti a jejich skvělé maminky.

FOBOS

Značka FOBOS je domovem fanoušků dobrodružné literatury, sci-fi, fantasy a hororu. Vybírá ty nejzajímavější tituly pro zkušené a nadšené čtenáře, kteří vědí, co je dobré! Hrdina se probouzí ve světě po jaderné katastrofě? Pro nás denní chleba. Hordy zombie se valí na poslední výspu světa? Žádný problém. Výprava na opačný konec vesmíru? Tomu říkáme víkend! Staňte se členem naší družiny a objevujte nekonečné možnosti knížek vycházejících ve stínu měsíce FOBOS.

KING COOL

Čtení je COOL. Kdo čte, je KING. Proto KING COOL přináší nejlepší čtení pro mladé dospělé, které znáte jako young adult. Můžete se těšit na nejkrásnější příběhy s nádechem fantastiky či výpravy do dalekých galaxií s hrdiny úžasných sci-fi eposů. Nebojíme se romance, která nenechá žádné oko suché, ani příběhů plných přátelství trvajících až do skonání světa.

KONTRAST

Ráj světové literatury. KONTRAST vydává tituly z dílny zahraničních i tuzemských autorů. Přináší životní příběhy hvězd i oddechové čtení pro ženy. KONTRAST je důkazem rozmanitosti literatury, z které vybírají čtenáři osvědčené tituly i naprosté novinky bojující o vaši přízeň.

PANGEA

Objevujte s námi záhady vesmíru, světa, lidského těla či historie. Pangea přináší nejkrásnější a nejprestižnější odborné publikace, které nám pomáhají zlepšit naše vědomosti a rozšířit obzory.

VENDETA

Krvavou pomstu za tím nehledejte. VENDETA je odměnou pro všechny čtenáře nejlepších detektivních příběhů a bestsellerů v žánru thrilleru. Hledáme pro vás autory z osvědčeného severu Evropy, ale i nadějné talenty ze Spojeného království či Jižní Koreje. Knihy pod značkou VENDETA jsou jistotou skvělého čtení.

VIA

Život je cesta a VIA průvodcem. Seznamte se s novou značkou literatury zaměřenou na osobní rozvoj, business myšlení a zdravý životní styl. Vybíráme nejzajímavější světové autory a etablované kapacity, které dokážou změnit váš pohled na život. Důkazem mohou být milionové prodeje těchto bestsellerů.

EDICE KNIHY OMEGA

Edice Knihy Omega vydává klasickou českou i světovou literaturu. V produkci značky naleznete také aktuální světové bestsellery severských, britských či amerických spisovatelských hvězd.